Stand-up night (12 czerwca 2018)

2018-05-31 06:47:32

2 czerwca do Pubu QUEEN w Jastrzębiu-Zdroju zawita dwóch wybitnych komików - Paweł Chałupka i Tomek Kołecki. Prawie dwie godziny śmiechu w gronie znajomych to dobra oferta na wtorkowy wieczór.

Paweł Chałupka - zdobył serca widzów prawdziwymi historiami z życia z czasów pracy w gastronomii, jednak pod maską frustrata skrywa skrzydlatą duszę i pięknie pokręcony umysł. Nie zdziwcie się, jeśli jego występ nagle zacznie wykraczać znacznie poza ramy tradycyjnego stand-upu. Występował u Kuby Wojewódzkiego, w Comedy Central, TVP oraz w klubach po całej Polsce.

Tomek Kołecki - na świat przyszedł w '97, a na scenę wszedł w 2013 zostając najmłodszym komikiem w Polsce. Mimo młodego wieku od ponad czterech lat daje sobie radę w świecie polskiego stand-upu. Objechał z żartami całą Polskę, mogliście go zobaczyć także w takich programach telewizyjnych jak "Tylko dla dorosłych", "Comedy Club" czy "Kuba Wojewódzki". Wygrał 4 edycje Antrakt Stand-up festiwal. W swoich występach stara się przybliżyć publice jakie rozterki oraz emocje targają młodym człowiekiem wchodzącym w świat dorosłości. Przez dwa lata współtworzył projekt Po prostu stand-up, obecnie jeździ z pierwszy solowym programem o nazwie "Nie o różach, nie o bratkach".